Ogłoszenie 1INFORMACJA

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skraju” informuje, że od dnia 21 września br.  dostawca ciepła (Veolia) rozpoczął uruchamianie systemu grzewczego na potrzeby centralnego ogrzewania na sezon 2022/2023.

Wg informacji dostawcy ciepła centralne ogrzewanie zostało uruchomione we wszystkich budynkach mieszkalnych wielorodzinnych SM „Na Skraju”.

W związku z występującymi przypadkami braku ogrzewania w „całym” budynku lub w pojedynczym pionie pracownicy Veolia lub konserwatorzy na bieżąco będą usuwali przyczyny niesprawności ogrzewania. W przypadku dalszych problemów z dostawą energii cieplnej na potrzeby c.o. prosimy o ich zgłaszanie telefonicznie do punktu awarii pod numerem telefonu: (22) 643-22-28 (czynny całodobowo przez 7 dni w tygodniu).

Konserwatorzy instalacji sanitarnych sukcesywnie będą usuwać przyczyny wadliwego działania instalacji centralnego ogrzewania.

UWAGA: w przypadku niedziałających pojedynczych grzejników awarie będą usuwane przez konserwatorów SM „Na Skraju” od poniedziałku (26 września 2022 r.), w dni robocze, w godzinach pracy Spółdzielni.

Przepraszamy za utrudnienia.